Hirdetés

Vizet osztanak Nyíregyháza több pontján

mti | 2026. 06. 28. | 15:43:01
A miniszter jelentette be.
Vizet osztanak Nyíregyháza több pontján
Ingyen osztják a vizet (Fotó: városháza)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Gajdos László élő környezetért felelős miniszter vasárnap a Facebook-oldalán azt közölte, hogy június 29-én, hétfőn és kedden vízosztást szerveznek Nyíregyházán a Kossuth téren, a Hősök terén és az Örökösföldi piacon, reggel 7 óra 30 perc és 9 óra 30 között, valamint 16 és 17 óra 30 között.

A miniszter kiemelte, a rendkívüli kánikulában fontos a folyamatos hidratáció, ezért naponta legalább 3-4 liter vizet kell inni.

További híreink
Garázstűz Nyíregyházán
Garázstűz Nyíregyházán
A Cimbalom utcából érkezett a riasztás.
Hőség: lassabb haladás a nyíregyházi vonalon
Hőség: lassabb haladás a nyíregyházi vonalon
A sínek hőmérséklete is van, ahol meghaladta a határértéket.
Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Még dolgoznak a vízminőségi probléma megoldásán.
Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Idős emberen kellett segíteni.
Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Hetente egyszer jelenik majd meg a Nyíregyházán szerkesztett újság.
Pénztárcát lopott Nyíregyházán – keresik
Pénztárcát lopott Nyíregyházán – keresik
Az elkövetőről felvétel készült.
Ötven percet késik a Szamos EuroCity
Ötven percet késik a Szamos EuroCity
Türelem, türelem, türelem.
Meghalt Nyakó Júlia színésznő
Meghalt Nyakó Júlia színésznő
Sok filmben is szerepelt.